Турбівська селищна громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оновлений порядок повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті

Фото без опису

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

НАКАЗ

23.07.2021  № 451/21

 

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 липня 2021 р.
за № 989/36611

Про затвердження Порядку інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 12, частин першоїп’ятої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року № 20 «Про затвердження Порядку інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента та внесення зміни до Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2016 року за № 1366/29496 (зі змінами).

3. Управлінню проведення обов’язкових повних перевірок подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Романа СУХОСТАВЦЯ.

5. Цей наказ набирає чинності з 01 грудня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Голова Національного
агентства з питань
запобігання корупціїО. Новіков

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник Міністра цифрової
трансформації України
О. Вискуб

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національного
агентства з питань
запобігання корупції
23 липня 2021 року № 451/21

 

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 липня 2021 р.
за № 989/36611

ПОРЯДОК
інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

1. Цей Порядок визначає процедуру інформування Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство) про відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента.

2. У цьому Порядку терміни вживаються у таких значеннях:

валютний рахунок - будь-який рахунок суб’єкта декларування або члена його сім’ї, відкритий в установі банку-нерезидента в будь-якій валюті;

установа банку-нерезидента - юридична особа - нерезидент будь-якої організаційно-правової форми, яка є банком, її відокремлені підрозділи (філії, відділення), що створені та діють відповідно до законодавства іноземної держави та з місцезнаходженням за межами України.

Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України «Про запобігання корупції», інших законах та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актах.

3. У разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний повідомити про це Національне агентство у десятиденний строк з дня, коли суб’єкт декларування чи член його сім’ї відкрив зазначений валютний рахунок, або з дня, коли суб’єкту декларування стало відомо або повинно було стати відомо про відкриття зазначеного валютного рахунка членом сім’ї.

4. Інформування Національного агентства про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента здійснюється особисто суб’єктом декларування шляхом заповнення відповідної електронної форми повідомлення про відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента (далі - повідомлення) (додаток) після автентифікації у персональному електронному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр).

5. Якщо суб’єкт декларування або член його сім’ї відкрив в один день декілька валютних рахунків в одній установі банку-нерезидента, суб’єкт декларування подає одне повідомлення із зазначенням номерів відповідних валютних рахунків і місцезнаходження установи банку-нерезидента. Якщо валютні рахунки відкриті в один день як суб’єктом декларування, так і членом його сім’ї, або якщо валютні рахунки відкриті в різних установах банку-нерезидента, подаються окремі повідомлення стосовно кожної особи чи кожної установи банку-нерезидента.

6. Якщо валютний рахунок в установі банку-нерезидента відкритий членом сім’ї суб’єкта декларування, суб’єкт декларування зазначає в повідомленні надану йому членом сім’ї інформацію про такий валютний рахунок та установу банку нерезидента, а в разі відмови члена сім’ї надати всю чи частину інформації - усю відому суб’єкту декларування інформацію про такий валютний рахунок і установу банку-нерезидента. Розділ 2 повідомлення «Інформація про члена сім’ї суб’єкта декларування, який відкрив валютний рахунок» заповнюється у разі відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента членом сім’ї суб’єкта декларування.

7. Повідомлення подається незалежно від того, перебуває суб’єкт декларування в Україні чи за її межами.

Суб’єкт декларування до початку заповнення повідомлення повинен підтвердити ознайомлення із цим Порядком. Обробка персональних даних у Реєстрі здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Після заповнення усіх необхідних розділів повідомлення суб’єкту декларування надається можливість перевірити повноту та правильність зазначеної ним інформації.

Перед підписанням повідомлення суб’єкт декларування підтверджує повноту та правильність внесених до повідомлення даних шляхом проставлення відповідної відмітки.

Суб’єкт декларування підписує повідомлення шляхом накладання на нього особистого кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису, відповідно до вимог законодавства.

Подання повідомлення до Реєстру підтверджується шляхом надсилання інформації про подання повідомлення суб’єкту декларування на адресу його електронної пошти, зазначену в персональному електронному кабінеті, та до персонального електронного кабінету суб’єкта декларування.

Паперова копія повідомлення до Національного агентства не подається. Повідомлення включаються до Реєстру та не оприлюднюються в його публічній частині.

Керівник Управління
проведення спеціальних
перевірок та моніторингу
способу життя
О. Амплеєв

 

Додаток
до Порядку інформування
Національного агентства з питань
запобігання корупції про відкриття
валютного рахунка в установі
банку-нерезидента
(пункт 4)

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАЛЮТНОГО РАХУНКА
в установі банку-нерезидента суб’єктом декларування або членом його сім’ї

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові (за наявності)

 

Дата народження

 

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності)

 

Реквізити паспорта громадянина України

 

Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності)

 

Інформація про місце роботи (проходження служби) і посаду суб’єкта декларування

Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,
фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 

Місце роботи або проходження служби

 

Займана посада

 

Тип посади

 

Категорія посади

 

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНА СІМ’Ї СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, ЯКИЙ ВІДКРИВ ВАЛЮТНИЙ РАХУНОК
(заповнюється у разі відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента членом сім’ї суб’єкта декларування)

Зв’язок із суб’єктом декларування

 

Прізвище

 

Ім’я

 

По батькові (за наявності)

 

Громадянство

 

Дата народження

 

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності)

 

Реквізити паспорта громадянина України / свідоцтва про народження

 

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАЛЮТНИЙ РАХУНОК

Особа, яка відкрила валютний рахунок

 

Найменування установи банку-нерезидента (англійською мовою), у якій відкрито рахунок

 

Повна адреса місцезнаходження установи банку-нерезидента
(англійською мовою)

 

SWIFT BIC-код установи банку-нерезидента або код банку
за іншою міжнародною платіжною системою

 

Номер рахунка

 

Валюта

 

Дата відкриття рахунка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь