Фото без опису

Пам’ять жива: у Гущинецькому училищі відбувся турнір пам’яті загиблих на війні з росією випускників.

Із 2015 року, відколи проводять ці змагання, турнір уже став традиційним. Гущинецьке ВПУ організовує ці змагання у пам’ять Юрія Гринчука (випускник цього навчального закладу, загинув у липні 2015 року на Донеччині, під час ворожого мінометного обстрілу), але з часу повномасштабного вторгнення і у пам’ять про усіх загиблих на війні випускників-Героїв навчального закладу.

Переможцем цьогорічних змагань, учасниками яких були сім команд, стала збірна команда з футболу закладів загальної середньої освіти Турбівської громади. У своїй дебютній участі в турнірі наша команда  продемонструвала чудову гру та здобула чемпіонство. У фінальному матчі футболісти переграли команду ліцею села Павлівки. Особливо відзначився наш спортсмен — Іван Мартинюк, якого визнано найкращим захисником турніру. 
Щира подяка тренеру команди - Максиму Кричківському, за підготовку, професійність, та той незламний бойовий дух, який він передає своїм вихованцям.
Усі команди-учасниці змагань отримали м’ячі, солодощі, соки, а призери окрім цього ще й грошові винагороди.

Особливої уваги заслуговує щирий й по-справжньому гідний переможців вчинок нашої команди.
Кошти, отримані за перемогу у змаганнях із фонду пам’яті Юрія Гринчука, наші спортсмени без вагань передали організаторам турніру — Гущинецькому ВПУ — на виготовлення окопних свічок для наших Захисників.
У цей момент спорт став більше, ніж просто змагання — він став продовженням пам’яті, підтримкою фронту і справжньою турботою про тих, хто тримає небо над нами.

Горді, що наша молодь бере участь у таких заходах — з повагою, відповідальністю та вдячністю тим, хто захищав Україну.