Продовжуємо вдосконалювати Турбівську селищну лікарню!
Дата: 21.05.2024 16:25
Кількість переглядів: 124
Продовжуємо вдосконалювати Турбівську селищну лікарню!
Відтепер у закладі оновлено хірургічне відділення: замінено вікна та двері, розпочатий ремонт в перев’язувальному кабінеті, також позитивні зміни торкнулися операційної.
Варто зазначити, що розвиток медичних послуг у лікарні відбувається комплексно. Це не тільки ремонт, але й закупівля діагностичного обладнанням, завдяки якому із залученням наших висококваліфікованих та надзвичайно мотивованих спеціалістів, нещодавно, було успішно виконано першу лапароскопічну операцію.
Працюємо далі над розвитком медичної інфраструктури громади!