Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Зустріч з вихованцями СК "Оріоном", які вперше стали чемпіоном і призером Європи серед дорослих

Дата: 28.12.2023 16:15
Кількість переглядів: 124

Фото без опису

17-19 грудня у м. Стамбул (Туреччина) проходив чемпіонат Європи з УШУ, до складу збірної України увійшли вихованці СК «Оріон»: Владислав ПРИЙМАК та Денис БЕРЕЗЮК, які вперше стали чемпіоном і призером Європи серед дорослих.

З цієї нагоди відбулася зустріч селищного голови Ігоря СОЦЯ з юними спортсменами та їх наставниками - Василем АВРАМЕНКОМ та Андрієм АНДРУЩАКОМ. Селищний голова подякував хлопцям за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток спорту територіальної громади, нагородив почесними грамотами за високі досягнення у змаганням міжнародного рівня, активну життєву позицію та вручив грошову премію.

• Владислав ПРИЙМАК - чемпіон Європи 2023 вагової категорії 65 кг у розділі «Туйшоу». Переміг у фіналі представника Туреччини. Також Влад виборов бронзу у розділі «Саньда», поступившись у півфіналі господарю змагань.
  • Денис БЕРЕЗЮК – здобув дві бронзи у двох розділах, поступившись у півфіналі найтитулованішому спортсмену з Азейбарджану у «Саньда» та туркові у розділі «Туйшоу».

Ваша праця є неоціненною. Сила волі, патріотизм та багато праці над собою – в такому симбіозі з’являється результат та чемпіони.

Щиро дякуємо нашим спортсменам за постійну непросту працю,  саморозвиток, за людяність, за кращий приклад молодому поколінню. Успіхів вам! Пишаємося!