Пошук

Дата: 26.09.2023 15:40
Кількість переглядів: 89

Фото без опису

21-24 вересня у місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з Кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ 2023! Близько 800 учасників з 20 областей України!

Три спортсмена нашого клубу «Оріон» у складі Липовецької ДЮСШ виступали у розділі лоу-кік і К-1 та зуміли здобути дві медалі: одну золоту та одну бронзову нагороду!

Штельмах Роман - Чемпіон України! Роман виступав у розділі лоу-кік. Провів чудові поєдинки, в одному з яких здобув дострокову перемогу в 1 раунді! Потужно, сильно, розумно та майже бездоганно відпрацював та здобув омріяну золоту медаль!

Матвієнко Діана - бронзова призерка! Впевнено проводила півфінальний бій, але суперниця в заключному раунді зуміла переломити хід поєдинку та з незначною перевагою Діана нажаль поступилася. В результаті здобула бронзу!

Шелевей Владислав - учасник чемпіонату! За вихід у півфінал зустрівся з титулованим суперником. Задав потужний та насичений поєдинок але цього було замало, в результаті зупинився за крок до пʼєдесталу!

Щиро пишаємось нашими спортсменами! Бажаємо щоб нові спортивні нагороди були здобуті під мирним небом вільної, суверенної України, а досвід участі в таких змаганнях додавав лише впевненості у власних силах і в правильності обраного шляху!